| clausweet a întrebat:

Cu mult timp in urma am vazut un film si nu mai stiu cum se numeste, era vorba despre un vapor bantuit care a inceput asa: erau foarte multi oameni pe puntea vaporului care dansau, si era si o fata mica care era singura, si ea a dansat cu capitanul vasului, apoi ceva oameni au dat drumul la o sarma de fier sau franghie care a taiat toti oamenii doar fetita a supravietuit, la capitanul vasului i-a taiat capul in doua apoi fata a fost spanzurata intr-un dulap. Apoi dupa ceva timp au venit ceva turisti, si au vazut multe ciudatenii acolo, deoarece vasul era bantuit. O femeie s-a intalnit cu acea fata fantoma si fata i-a spus totul, cum a spanzurato, si ea avea un colier la gat.

Va rog frumos sa-mi spuneti cum se numeste filmul, de mult timp il caut si nici acum nu l-am gasit. Nu este vasul fantoma (ghost ship), se cam aseamana intre ele.

Răspuns Câştigător
| Be12345 a răspuns:

Ghost ship :*
da`mi funda >big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Be12345 a răspuns:

Numai pe asta il stiu asa.altul sigur nu e sau fake