| A98 a întrebat:

FUNDOY! Era un film cu un vapor bantuit si cu o fetita fantoma si toti oamenii au murit din cauza unor sarme care ia-u taiat cum se numea?

Răspuns Câştigător
| LittleCreepyGirl a răspuns:

Se numeste Ghost Ship.L`am vazut si eu de vre`o 3 ori.E foarte tare. Uite trailer`u http://www.youtube.com/watch?v=y6YLhdWiZyE

7 răspunsuri:
| GeorgeV a răspuns:

Ghost Ship (2002)

| cristianorudi7 a răspuns:

Ghost ship. frumos film, l-am vazut acum 5, 6 ani. funda

| Lipsa47 a răspuns:

Ghost ship

| Bubu_5492 a răspuns:

Ghost ship

| adrianadi97 a răspuns:

Ghost ship se numesteL:Xplz funda

| ale2o1o54 a răspuns:

Parca Vaporul Banduit sau Vaporul Groazei ...Cu un capitan care la inceputul filmului scapa parca niste sarme si ii taie pe toti -in doua happy

| Radu_Ionut_1986 a răspuns:

Frumos film