| gamesu a întrebat:

Cum se numeste filmul star wars cand se lupta dark vader cu fiul lui?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Return of jedi:

http://filme-onlinex.com/......subtitrat/

Dar acesta e finalul.Ei s-au mai luptat si in

The Empire Strikes Back

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

P.S. Initial s-a numit Revenge of the jedi (razbunarea lui jedi)dar producatorii au renuntat la acest titlu pentru ca nu a fost chiar o razbunare si nu numai.
S-au facut chiar si geci/afise inscriptionate cu Revenge of the jedi care sunt la mare cautare in USA pentru fani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darth Vader*

| Cristina27061999 a răspuns:

Sinopsis Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith parca astav este funda?