| lorrena97 a întrebat:

Daca puteti as dori sa-mi sugerati cateva filme de gen comedii romantice!

2 răspunsuri:
| bogdyronaldo99 a răspuns:

Dumb and Dumber,Norbit, Home Alone 1, 2, 3,4.Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti pot recomanda. Daca vrei sa te distrezi si nu l-ai vazut, poti incerca Adevarul gol-golut sau The ugly truth cu Katherine Heigl. Sunt mai multe, de exemplu: No srtings attached cu Ashton Kutcher si Natalie Portman, Just go with it cu Jennifer Aniston si Adam Sandler, The adjustment bureau cu Emily Blunt si Matt Damon, The riding hood cu Amanda Seyfried si Gary Oldman, Jane Eyre cu Mia Wasikowska si Michael Fassbender etc. Daca preferi filme mai vechi, dar amuzante poti opta pentru Leslie Nielsen su Un politist cu explozie intarziata 1 2 3. Este foarte dragut. In rest... decizi tu. Sarbatori fericite si numai bucurie!