| LoveTVD a întrebat:

Daca sunteti fani the vampire diaries cine imi poate spune si mie ce s-a intamplat in ultimul episod din sezonul 2? adica jeremy s-a rentalnit cu vicki si ana ele sunt fantome sau ce sunt? ca erau moarte...

2 răspunsuri:
| TorenT a răspuns:

Pai, si eu cand am vazut ultimu episod am crezut ca au reinviat cumva. Dar, o aparut niste trailere la sezonul 3 din tvd in care se precizeaza clar ca Jeremy, cum s-a reintors din lumea celor morti, poate acum sa vada fantome. Abia astept sa vina 15 Septembrie :X

| NewDivide a răspuns:

Eu am inteles ca au inviat, si trebuie sa faca ceva Jaremy ca sa moara la loc sau sa moara doar una. Sincer chiar nu stiu nici eu. Incearca sa citesti cartea, sau astepta sa inceapa primul episod happy