| Gynu a întrebat:

dati-mi ceva Anime sau Seriale cu vampiti. Funda...

Răspuns Câştigător
| bianca1598 a răspuns:

Twilight(:x),True blood,The Vampire Diaries(:X),Dracula,The Last Vampire,Blood Ties,Bathory,Blade,Suck,My Bff is a Vampire(:X),Vampyrer,Out of Blood,The era of Vampires,I am a Legend,Nosferatu, fantoma nopţii, Circul ororilor: Asistentul vampirului.
Iar la anime, site-ul www.animekage.com acolo ai toate anime-urile bune.Si iti recomand sa te uiti la Naruto. Daca te-ai uitat e pe site si Naruto Shippuden, urmatorul anime dupa Naruto.
Funda? Plzz

1 răspuns:
| Simonellu007 a răspuns:

The vampire diares:d