| CrazyStrike a întrebat:

Salut, dati-mi niste filme gen :
-Blood And Bone
-Undisputed
-Never Back Down
Mai pe scurt genul lor sa fie : Bataie in strada, de strada.
Cu Bataie
Intelegeti voiwinking!

funda

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Vezi aici BadAss, Blood out, Undisputed 1, 2, 3, Tekken, Fighter, outpost 2, Transnit, Fighting, Green Street, Lockout, Daybreakers

8 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

, BadAss, Blood out, The Green Hornet, Undisputed 1, 2, 3, Tekken, Fighter, outpost 2, Transnit, Fighting, Green Street, Lockout, Daybreakers
E de ajuns cred happy

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Havoc. Cel mai tare 4 ever. happy

| CrazyStrike explică (pentru Gabriel_Catalin_1998):

Eu iti cer film cu bataie tu imi dai curse cu trotinete?

| ReiVaN a răspuns (pentru CrazyStrike):

Vezi aici BadAss, Blood out, Undisputed 1, 2, 3, Tekken, Fighter, outpost 2, Transnit, Fighting, Green Street, Lockout, Daybreakers

| baicu_1517 a răspuns:

Never Surrender, Fight Club, Circle of Pain, Forever Strong, Beatdown(nu never back down 2)Cu placere!

| ReiVaN a răspuns (pentru baicu_1517):

Nu o sa inteleaga fight club.o sa se uite ca muta si la final o sa te injure.
filmul ala NU este despre bataie.

| baicu_1517 a răspuns (pentru ReiVaN):

rolling on the floor)))))a zis bataie!

| ReiVaN a răspuns (pentru baicu_1517):

Tu nu esti pe treaba ta?
daca pentru tine fightclub e film cu bataie atunci nu esti sanatos la cap, ori esti prost infromat ori nu ai vazut filmul.
si din ce i-am recomandat eu nu ai ce comenta, toate sunt potrivite aici.

| CrazyStrike explică (pentru ReiVaN):

Mutu *winking