| messiderudaria a întrebat:

Salut dati-mi niste horror gen 75, carver, house of wax, ma refer la de astea cu copii care pleaca in excursii, padure, intelegi ce zic laughing funda

Răspuns Câştigător
| GabyLondo0 a răspuns:

Uiate'te la 30 days to die e tot asa cu niste copii care pleaca intr-o expeditie si se opresc la o cabana sa innopteze.e exact cum vrei tuhappy funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

House of Wax(2005)
Final Destination(toate)
I Know What You Did Last Summer(1997)
Jeepers Creepers(2001)
Friday The 13th(2009)
Wrong Turn(toate)
The Ruins(2008)
Frozen(2010)
The Last House On The Left(2009)
The Hills Have Eyes(toate)
Hostel(toate)
Turistas(2006)
Baftă!

| ღChloeeღ a răspuns:

Friday the 13th

| dyana17 a răspuns:

The grudge (toate partile), paranormal activity...si daca vrei ceva amuzant si horror combinat iti sugerez scary movies (1, 2,3, 4)
Horror: Jeppers Creepers 2, Puzzle Mortal (3 si 4), Dealuri insangerate, Masacrul din Texas
Gasesti mai multe pe http://www.divxoline.biz/horror/
Funda?;;)

| robytza10 a răspuns:

Salut! am eu ceva de genu horrorlaughing