| Drace a întrebat:

Sal caut filme cu tineri care pleaca in excursii in padure insule cabane sa petrteaca acolo si sa fie atacti de psihopati etc....inafara de wrong turn house of wax evil dead dead end wolf creck the wicked the demented hold your breth abandone mine the descent vineri 13 masacrul din texax thruth or die All The Boys Love Mandy le-am vazut pe astea PT CELE MAI BUNE FILME CU TINERI SA SE INCADREZE IN GEN

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lacul Eden

| Drace explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut...

| Sunshine23 a răspuns:

Cold in july
Nothing left to fear
Alive-Supravietuitorii
The Strangers (2008)
Hostel:part 3 (2011)
I still know what you did last summer(1998)
I’ll Always Know What You Did Last Summer
Creature(2011)
See no Evil-Colectionarul de ochi
Colectionarul de ochi 2
Triangle
The last house on the left-ultima casa pe stanga
Uninhabited
Open Grave
I Spit on Your Grave 1
Frozen
Tamara
Black Christmas
The Hills Have Eyes
The Hills Have Eyes II
Vacancy (2007) – Motelul Groazei
Jeepers Creepers
Jeepers Creepers 2
House at the End of the Street
Clinica(e diferit dar pastreaza putin din ideea ta)
The Last Winter – Ultima iarnă
Curse of Chucky (2013)
Colectia(e ceva gen The Collector)
Killing Season
Trail of Blood
Static
Sper sa-ti placa.Nu toate sunt cu plecatul in padure laughing, mai sunt si unele cu mersul la hotel, sau cu statul acasa si dupa vin unii si te omoara laughing.

| Adrian_Dani_1995 a răspuns:

Cosmar la cabana:e despre o bola care se raspandeste si transforma oamenii si animalel in psihopati si nu gen zombie sau altceva doar psihopatii oricum toti tinerii aia o sa moara

| Sunshine23 a răspuns (pentru Adrian_Dani_1995):

I-ai spus ce o sa se intample laughing) LOL.