| AnonymousQ666 a întrebat:

Salut happy De ceva timp incerc sa gasesc un film pe care l-am vazut acum cativa ani, pe antena 1 din ce imi amintesc eu, dar nu sunt sigura, cu un print blond si tanar, slabut( numele lui era..parca ceva cu D, Printul Damian, Demian, Damien, habar nu am, imi cer scuze daca fac confuzie) care se intalnea cu o fata in vis, într-o gradina cu ceva plante pe acolo. Am cautat dupa micile detalii pe care le stiu, dar nu am gasit, evident, asa ca am zis sa intreb aici, poate stie cineva filmul respectiv. Multumesc anticipat. Funda happy

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te referi la Prince Caspian din seria The Chronicles of Narnia?