| Eyleen a întrebat:

De curand am terminat toate cele 10 sezoane din Smallville si din cate stiu ultimul episod din ultimul sezon a aparut prin mai 2011, intrebarea mea este daca se va mai face si sezonul 11? Si daca se va face cand o sa apara? Multumesc anticipat! :*

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

De continuat o sa continuie, cand nu se stie inca.
vezi trailer sezon 11 :
http://www.youtube.com/watch?v=8E7dm6B3eEA&feature=related

| Flori a răspuns:

Deocamdata,producatorii au anuntat ca nu va mai fi un sezon urmator. Ultimul episod din sezonul 10 s-a numit,sugestiv,"Finale".Nu se exclude posibilitatea ca, la cererea fanilor, sa se mai filmeze un ultim sezon.Asta depinde insa, de producatori.

| Intruder19 a răspuns:

Nu,ultimul episod din sezonul 10 a fost un sezon special care a marcat sfarsitul serialului smallville.

| Intruder19 a răspuns:

*episod special

| Intruder19 a răspuns:

Zdragoi nu o sa mai fie nici un sezon.

Iar ce arati tu acolo sunt bucati din vechile sezoane si din superman.