| asdfghjk872 a întrebat:

Hei! Vreau sa stiu mai mule detalii despre serialul Skins, cate sezoane are si cand se termina ultimul sezon, etc. Multumesc anticipat! FUNDA! big grin

9 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

„Skins UK" are 6 sezoane, deocamdată. Producătorii au anunțat oficial lansarea celui de-al șaptelea sezon, anul viitor.
Serialul are 3 generații în prezent (fiecare generaţie ocupând câte două sezoane). În cel de-al șaptelea se zvonește că se vor reuni personajele din fiecare sezon, dar nu s-a confirmat oficial.
„Skins US" este remake-ul lui UK. Are un singur sezon și a fost anulat în 2011 din cauza audienței scăzute.
Numai bine!

| Roxett a răspuns:

Pai Skins(UK) are 6 sezoane iar Skins (US) un singur sezon.winking

| asdfghjk872 explică (pentru Roxett):

Care e diferenta intre Skins UK si US?

| IoanaGabe a răspuns (pentru Roxett):

Ce naspa sad... doar un singur sezon?!
Aiurea! sti cand apare al doilea sezon?

| Roxett a răspuns (pentru asdfghjk872):

Pai sunt alti actori, dar de obicei actiunea este aceeasi...totusi ti-as recomanda UK e mai popular si are si mai multe sezoane (alta diferenta UK este drama si comedie, iar US drama si romance ). acum depinde de preferintele fiecaruia...dar nu vrei sa te uiti la un serial ceva mai popular? nu stiu daca vrei spune-mi de ce gen de serial esti interesata si iti dau cateva sugestiiwinking

| IoanaGabe a răspuns (pentru asdfghjk872):

Skins UK e un alt serial, adica e la fel ca Skins US. doar ca cu alte personaje tongue

| asdfghjk872 explică (pentru Roxett):

Nu stiu, ceva mai pentru adolescenti! big grin

| Roxett a răspuns (pentru asdfghjk872):

Cel mai popular serial printre tineri e The Vampire Diaries (drama si supranatural un serial genialwinking, The Client List ( drama ) Teen Wolf(dupa cum spune si titlul un serial despre un tanar varcolac....Supernatural(mi-a placut foarte tare), Game of Thrones ( serialul e foarte bun dar nu iti recomand sa te uiti la el cu parintii in camera laughing).

| asdfghjk872 explică (pentru Roxett):

laughing... La The Vampire Diaries ma uit si eu si abia astept sezonul nou. :X Si merci pentru celelalte propuneri!winking happy