| maphiotul a întrebat:

Salut.
Doar la mine nu mai merg site-urile de filme online?

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Nu mai merg, deoarece se va da lege să nu se mai permită sa vizionam filme pe site uri online, fara sa platim. In curând nu vom mai putea viziona filme fara a plăti ceva.

| maphiotul explică (pentru RoxanaIoana108):

crying

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru maphiotul):

Dar hei, nu te intrista! Instaleaza "Mod Netlix 2023" si poti viziona toate filmele care sunt si pe Netflix. Este putin mai dificil sa faci anumite setari pe acolo, dar te vei descurca!

| maphiotul explică (pentru RoxanaIoana108):

Dar am Netflix, doar ca nu imi place ce filme sunt sad ...prefer filmele clasice, vechi, de pe site-urile online

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru maphiotul):

Gasesti orice pe acel mod, crede-ma

| maphiotul explică (pentru RoxanaIoana108):

Gasesc altceva in plus decat e pe netflixul normal?

| RoxanaIoana108 a răspuns (pentru maphiotul):

Cu siguranță, daa! Asta din perspectiva mea. Eu una personal am folosit si Netflix mod apk si Netflix cu bani. Mi s-a parut o risipa de bani cand am descoperit acesy mod.

17 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MiruD a răspuns:

La mine merg. Încearcă să resetezi wi-fi. Poate ai o problemă la internet

| maphiotul explică (pentru MiruD):

Hm...incerc acum.
Ar putea fii si din cauza provider-ului?

| MiruD a răspuns (pentru maphiotul):

Am incercat cele 2 site-uri pe care mi le-ai dat si nu merge nici unul. Dau play si nu se încarcă nimic. Mai mult ca sigur problema este la ei la server.

| maphiotul explică (pentru MiruD):

Nu prea cred ca e de la ei sad
Pentru ca am mai incercat cateva si nu merg.
Doar unu sau doua mai merg

| ILoveBlackCats a răspuns:

Mie deocamdată nu mi s-a intamplat, sa speram ca iti vor merge in curand

| Andreea99911818181 a răspuns:

Nici la mine laughing Urmaream un serial pe filmeserialelive si nu mai merge

| ndrxw22 a răspuns:

Da, doar tie

| FanFilme a răspuns:

Merg fara probleme dar sunt pline de reclame enervante! oriunde dai click in pagini iti deschide 1000 de reclame. Eu ma uit pe https://filmflix.ro nu au reclame!