| timidd a întrebat:

Buna ziua exista virusii pe site-urile mari de filme online?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Pai depinde ce site-uri. Nu se poate generaliza. Se poate afla doar daca intrii pe site-ul respectiv si ai antivirus instalat. Antivirusul te va anunta de existenta virusilor (daca este updatat la zi).
Bafta!

| ionutz20cm a răspuns:

Salut,daca siteurile nu sunt pirat nu cred ca exista sanse...dar te sfatuiesc sa iei filme de pe fielist, garantez ca nimic de acolo nu are virusi.