| Gabriel_Alexandru_1994_mW3L a întrebat:

Salut, doresc si eu niste seriale pe Netflix, fara 13RW, am vazut Lucifer, Arrow, Flash ( vreau ceva de genul asta ), Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Extraterestru2 a răspuns:

Bună!
Nu pot să îți recomand seriale chiar de acel gen, eu îți recomand ce am văzut și mi-a plăcut foarte mult: "Scream"- primul episod nu mi-a plăcut așa de mult, dar după devine foaarte interesant; "The Rain" și "Vikings"(care nu știu dacă mai e pe Netflix).
Dacă vrei să vezi niște filme(eu pe astea am început să mă axez) dă un răspuns.

1 răspuns:
| goblinuldansatordincalcaie a răspuns:

Riverdale e un serial foarte bun, dupa parerea mea dintre cele mai bune pe care le-am vazut. Alt serial de la Netflix e "The end of the *** world " insa e mai degraba o mini-serie cam scurta si care nu stiu daca va avea sezonul 2.