| Gabriel_Alexandru_1994_mW3L a întrebat:

Salut, niste seriale filme fara 13RW? Am vazut pana acum Lucifer, Arrow, Flash, Legends of tomrrow, teen wolf, end enf of the ( nu zic tot ca nu mi se aproaba), daca puteti sa imi dati ceva de genul, mersi

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Supernatural
E un serial cu foarte multe episoade, dar e si foarte captivant, chiar merita vazut, este unul dintre serialele mele preferate.

Prison Break
Un serial de nota 10, foarte bine realizat si foarte captivant.

Game of Thrones
Presupun ca-l stii, il stie aproape toata lumea, e un serial foarte tare, scenariul bine realizat, s-a investit foarte mult in serialul asta si se vede.

The walking dead
Acum ca e vara poti sa vezi serialul, o sa te faca sa te simti specific actiunii care se intampla acolo daca putem spune asa, cea mai mare parte a serialului se intampla vara.
E un serial genial, efecte bine realizate si rolurile au fost jucate de niste actori foarte buni.

Mr Robot
E un serial destul de plictisitor chiar daca are 3 sezoane si vreo 10 episoade pe sezon.
Acolo personajul principal e un hacker si incearca sa sfarseasca o companie, Evil Corp mi se pare ca se numea.
Primul sezon a fost foarte fain, apoi a fost mult mai plictisitor.
Daca iti plac chestiile de genul, cu hackeri si d-astea, poti sa te uiti, e ok.

The Vampire Diaries
E un serial foarte fain, unele faze sunt putin cam trase de-o aripa dar merita vazut.
Chiar azi am terminat serialul, acum vreo 45 de minutehee hee.

Mai am de vazut cateva seriale, chiar e un mod bun de ami pierde timpul.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, The 100, Beyond, Riverdale, Twin Peaks 2017, Ozark 2017, Imposters, StartUp, Clique, Dark, Requiem, Siren

| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

Pretty little liars, izombie, prison break, lost girl, the vampire diaries, the originals, true blood, grimm, bones(cam lung 12 sezoane), gotham, marvel agents of shield.
filme: blockers, life of a party, f#### the prom, guardians of galaxy 1 si 2, black panther, thor 1, 2 si 3, avengers 1, 2 si 3, doctor strange, spider man:homecoming, bad moms 1 si 2, daddys home 1 si 2,

| rox2610ana a răspuns:

Incearca lost girlhappy pe mine m-a prinshappy