| alexia6554 a întrebat:

Seriale bune?
In afara de tvd, tw, 13rw, lucifer, pll, pentru ca le-am vazut

10 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Am vazut cateva episoade din "Norsemen", daca ai simtul umorului o sa-ti placa. happy

| N0xEterniS a răspuns:

Alea sunt seriale bune de mai sus? laughing
Uita-te la GoT, Breaking Bad, Hannibal si vorbim dupa.

| alexia6554 explică (pentru N0xEterniS):

Sunt seriale foarte bune chiar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucifer e asa si asa, restul sunt porcarii. Eternis are dreptate. Uita-te la ce ti-a dat el, alea sunt seriale bune. Bine, mai putin Game of thrones laughing.

| alexia6554 explică (pentru anonim_4396):

Damn am ajuns in 2018 si inca este greu sa ne dam seama ca exista pareri si opinii diferite pnm
nu am cerut parerea voastra personala despre acele seriale ca sincer nu ma intereseaza, am intrebat doar ce seriale recomandati. asa ca nu e nevoie sa iti consumi timpul spunand ca sunt niste porcarii in loc sa imi prezinti tu niste seriale, geniule=)

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexia6554):

E haios. Vorbesti despre pareri diferite dar tu nu le accepti pe ale mele. Prostie sa fie oare? Cine stie. Eu clar nu. Cum tu ai dreptul la o parere, asa am si eu mai mini Einstein. Vrei seriale? Ok.
House M.D., Mr. Robot, Westworld, Luther, Dexter, Lie to me, Madam Secretary, Elementary, Sherlock, Person of interest. Dar la ce prostii te uiti tu, nu cred ca o sa te uiti macar la 1 din mai sus. Nu sunt rahaturi pentru adolescenti cu "dragostea" in gura.

| samuelrockwer a răspuns:

1. Game of Thrones
2. Star Trek: Discovery
3. Sherlock, seria 4

| Segment a răspuns:

The originals
Riverdale
Shadowhunters
Grey's Anatomy
House M.D
Bones
Profolage
Reign
The Tudors
The white queen

| MI_Niico_1996 a răspuns:

The 100, e super serialul.E vorba despre 100 de oameni care vin din spatiu ca sa vada daca pamantul este locuibil.