| Zambaretu1 a întrebat:

Dupa cum bine stiti e foarte cald afara si n-ai cum sa iesi pe caldura asta prin parc. Si as vrea sa vad si eu un film bun, comedie/aventura ceva. D-astea noi 2013. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

The Heat
Funeralii fericite
Pain&Gain

Comedii.

6 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Incearca Home alone (Singur acasa). Le recomand pe toate 4! Sau este o drama foarte buna: Hachiko. Si de comedie: Paulie. Sunt filmele mele preferate!

| pisicuta123456789 a răspuns:

cauta pe youtube. Scrie filme noi 2013

| AnonimulRo a răspuns:

Eu iti dau cateva filme de aventura mai vechi chiar daca nu corespunde cu intrebarea.
- Daredevil
- The avengers
- King Kong (cel din 2005)
- Ratatouille
- Charlie and the chocolate factory ( joaca actorul Johnny Depp)
- Alice in Wonderland (2010 tot cu Johnny Depp si nu este desene)
- The Day After Tomorrow
- Prince of Persia: The Sands of Time (2010 si nu este jocul ala)
- Cloudy with a Chance of Meatballs (2009 si este in legatura cu mancarea, dar nu este cu bucatari cu un restaurant sau ceva de genul)
- The Chronicles of Narnia 1
- The Chronicles of Narnia 2
- The Chronicles of Narnia 3
-> Foarte frumoase filmele cu Narnia
- Around the World in 80 Days ( dupa cartea scrisa de Jules Verne )
- Up (2009)
- X-Men: The Last Stand (2006)
- Ghost Rider 1 (2007 cred)
- Sherlock Holmes (2009)
- John Carter (2012)
- Furia Titanilor (2012)
- Albă ca Zăpada şi Războinicul Vânător (2012, nu este desenele ala si este mai bun decat originalul)
- Brave (2012)
- The Amazing Spider-Man (2012)
- Hotel Transilvania (2012, foarte vizionat si cu Selena Gomez in film)
- Avatar (2009)
- Ralph Strică-Tot (2012)
- Viaţa lui Pi (2012)
- Thor (2011)
- Eroi de legenda (2012)
- A monster in Paris (2011)
- Monsters, Inc. (2001)
- Oz: The Great and Powerful (2013)
- Jack the Giant Slayer (2013)
Sper sa iti placa.
Te salut!

| Corinastf a răspuns:

Ai incercat American Pye toate partile? Sau The Hangover 1, 2 si 3.

| Junior_Maryus_1995 a răspuns:

Incearca Saw 7 e de groaza daca iti place

| Iuliana773 a răspuns:

Ai incercat 21 Jump Street?