| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Stiti un film gen aventura, comedie, dragoste? Cat mai multebatting eyelashesofeer funda

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Comedie : Recep Ivedik
Romantic : Virgin Snow

| Yarinn a răspuns:

Poti intra pe www.cinemagia.ro, iar acolo gasesti o categorie numita "descopera filme"; alegi acolo genul pe care il preferi si iti apare o lista lunga de filme, cu descriere, note si comentarii date de cinefili, etc. Sper sa gasesti ce-ti place :)

| GabrielaIoana a răspuns:

Love Story ( de dragoste) School of Rock( comedie) si de aventura nu stiu.:D Dar iti pot sugera sa te uiti pe http://www.cinemagia.ro/filme/ acolo o sa gasesty numele filmelor de orce gen si o sa gasesty si o descriere a filmelor

| dadolino a răspuns:

The back up plan.cu jennifer lopez.foarte frumos merita vazut