| nukemdfkz a întrebat:

Salut, era o melodie, era preferata mea, dar am uitat-o, avea ca thumbnail o poză cu o savana cu niște leoparzi cred, era de la NCS sau alte canale din astea din 2014 cred. am făcut un video cum fredonam melodia, nu sună bine dar mna, poate o știe cineva, era ceva voce de copil, cam ca în ivan b sweaters https://youtu.be/v8T1RFKOvdo

2 răspunsuri:
| Ion_Lucian_1945 a răspuns:

Este cumva on on de la cartoon sau spectre de la alan walker

| nukemdfkz explică (pentru Ion_Lucian_1945):

Nu, dar mulțumesc oricum, și pe melodia on and on o căutam; D