| nukemdfkz a întrebat:

Salut,
Era un film cu un băiat care vroia să facă sex cu o fată dar când erau în pat nu avea prezervativ, a fugit super repede la magazin, a luat trojan parcă și la casa de marcat a cerut prezervativ iar un băiețel o întreaba pe mama sa ce este acela un prezervativ, și țipa ca vrea și el unul. rolling on the floor Parcă personajul principal (băiatul) a fost jefuit de unii, i-au furat mașina parcă. Care este filmul?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur daca e asta, dar are o scena cand unul fuge sa cumpere prezervativ.

http://www.imdb.com/title/tt0118750/?ref_=nm_flmg_act_38

| kevincostel a răspuns:

Love at First Hiccup (2009)

| nukemdfkz explică (pentru kevincostel):

Nu e ăsta, scuze, mai țin minte parcă că era o femeie grasă spaniolă cu care dansa tipul acela și îl fugăreau neamurile femeii spaniole ca să fie împreună cu ea