| nukemdfkz a întrebat:

Salut,
Era un film cu un băiat francez timid care era gay (cred) care a venit în America(parcă), și nu avea unde să stea iar două fete îl văd pe geam și îl invită să stea la ele dar cu condiția să lucreze la la restaurantul pe care îl dețineau cele două fete. Thumbnailul la film era parcă cu cele două fete făcând duș cu băiatul francez. Într-o noapte băiatul francez doamne cu un alt băiat gay și ei fac sex(nu știu sigur). La restaurant seara se țineau spectacole cu oameni goi(nu mai știu sigur). Fetele erau să dea faliment, în altă scenă băiatul doarme cu fetele iar ele îl întreabă de ce e timid, dacă are penisul mic sau dacă este virgin, apoi află că este gay. Care este filmul?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nimini nu va spune pentru ca este un film foarte urat si nu este de recomandat tuturor, mai ales minorilor!

| nukemdfkz explică (pentru untu):

Nu este film pentru adulți, este 15+ parcă

| untu a răspuns:

V-am vorbit dvs. sau m-ati intrebat ceva mie? Si atunci de ce v-a bagati in discutiile noastre? Vorbesc serios,ca am apasat pe linkul respectiv si in loc sa intru pe Facebook, mi-a aparut ecran alb cu inscrisuri asa, amestecate, niste caractere formate din litere, cifre si simboluri si stiti si voi cum este!

| untu a răspuns:

Tie nu vi s-a intamplat vreodata sa patesti asa ceva?

| Bobbb a răspuns:

Incerca sa pui aceasta intrebare aici, https://www.facebook.com/groups/221656478022100/
vei primi raspuns garantat

| untu a răspuns (pentru Bobbb):

Facebookul este virusat de pe browserul Google Chrome!