| StefanDrg a întrebat:

Salut, era un film cu un gras care a ajuns criminal in serie, omorand toate prostituatele din bordele pe rand. La inceputul filmului il arata pe criminal copil fiind cum este abuzat de doua fete mai mari decat el si a ramas cu traume si din cauza asta a ajuns criminal, el este si hacker si are o masca ciudata cand omoara fetele. Stie cineva numele filmului? Vreau sa il revad. Funda!

4 răspunsuri:
| Iamlolanoah720 a răspuns:

Nu stiu
Poate e masacrul din texas

| StefanDrg explică (pentru Iamlolanoah720):

Nu e asta

| StrongHeart a răspuns:

Eu stiu doar de un caz cu un roman ajuns in America de care isi batusera joc copiii la scoala cand era mic si a crescut si a spart o banca sau ceva de genul, era un documentar despre el.
Emil Matasareanu parca tin minte ca il chema.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai unit două filme, nu-i așa?
Seamănă oarecum cu Giallo (2009), The Den (2013), Maniac (2012)...