| anonim_4396 a întrebat:

A fost mai demult pe hallmark un film in care un hot sau criminal(nu mai stiu exact)ia ostatica o fata bolnava de diabet de vreo 16-17 ani.Acesta nu o omoara si ajunge sa tina la ea.La finalul filmului criminalul este prins si impuscat.Atat imi aduc aminte.Stiti cumva despre ce film este vorba? As dori foarte mult sa-l revad.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stiu filmul, dar nu mai tin minte cum ii zicea. Intra si tu pe site-ul Hallmark si poate il gasesti.

| Shane_1763 a răspuns:

Se numeste 'Panic Room' sau romaneste "Camera de refugiu", cu Jodie Foster in rolul principal (mama) si in rolul fiicei este Kristen Stewart (Sarah). Mi-a placut si mie filmul. Numai bine!