| KiLLYoUMTFK a întrebat:

erau 2 filme pe pro tv, unul in care era iarna iar apoi unii incercau sa scoata un prizinier din puscarie pe nume bishop, stiu ca afara era furtuna de ninsoare. iar apoi au dat cu i caramida prin geamul sectiei de politie iar pe caramida era atasat un bilet cu numele bishop. iar celalat film imi aduc aminte era cu o fata oarba, iar apoi statea langa un hot, care intrase peste ea in casa si ii omorase familia, imi aduc aminte ca i-a zis stiu ca esti langa mine, si citea dintr o carte de nevazatori. stie cineva cum se numesc filmele? macar unul din ele. Multrumesc, funda.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Al doilea, vezi dacă-l recunoști:
Nowhere in Sight (2001)
https://www.videodetective.com/movies/nowhere-in-sight/274587
Sau Penthouse North (2013)
https://www.youtube.com/watch?v=EUDM78fXvvU
Iar primul, e cel care l-a mai amintit cineva, mai sus, Assault on Precinct 13 (2005)

1 răspuns:
| BeSmart17 a răspuns:

Primul este asalt asupre sectiei 13
Si al doilea nu stiu dar cred ca am fost de ajutor. funda?