| Sophie90 a întrebat:

Buna era un fil nu imi mai aduc bine aminte dar stiu ca erau niste oameni care au ajus pe un vapor mare si incercau sa il faca sa mearga findca barca lor se stricase sau ceva de genu. ei si cum incercau ei sa il faca cineva ii omorau pe ei pe rand(era o fantoma care intrase in unul di ei si omora)stie cineva cum se numeste dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghost Ship

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vasul fantoma parca...stiu filmul dar nu stiu daca se numeste asa sau nuhappy

| Fabulistul a răspuns:

Ghost Ship