| AnDrEy_8110 a întrebat:

Este un film cu un tip gras, al carui tata are o firma parca cu anvelope(sau piese de masini) si el trebuie sa salveze firma cu un alt tip.(este de comedie)
Cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Era cu placute de frana.Am vazut filmul dar nu imi amintesc numele lui.

2 răspunsuri:
| AnDrEy_8110 explică:

Da si tatal lui murea la nunta, inainte i timp ce mergeau cu masina au calcat un elan, apoi l-au bagat in masina crezand ca e mort.

| AnDrEy_8110 explică:

Mersi se numea Tommt Boy mersi de ideea cu placutele de frana