| RasenshurikeN a întrebat:

Este vorba de Naruto Shippuden. Vreau sa stiu cand vor incepe sa dubleze aceste episoade in romana

4 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

Raspuns direct: niciodata, deoarece nu sunt date la televizor, doar atunci ar putea fi dublate in romana! happy

| AllyLove a răspuns:

Nu cred ca le vor dubla, decat daca nu cumva va incepe sa-l difuzeze iar pe vreun canal romanesc dar sunt putine sanse sad

| UzumakiNaruto a răspuns:

Nai Sanse! poate decat akippuuden care va incepe dupa shippuuden.Atat Am Avut De Zis

| RasenshurikeN explică:

Ei...nu e mare problema bine ca macar sunt subtitrate in romana