| yeti54 a întrebat:

Eu urmaresc un desen animat pe Boomerang care e de luni pana vineri. Urmeaza sa plec din tara in concediu cu parintii. Cum sa fac sa vad episoadele pe care le-am pierdut? Va rog frumos dati-mi un site.

Răspuns Câştigător
| robycfr1 a răspuns:

Pai depinde ce desen animat este. Daca sti de la ce episod nu ai mai vazut cauti pe google episodele in continuare.Sau poti incerca pe site-ul www.peteava.ro poate gasesti acolo.

5 răspunsuri:
| AdeeLinna22 a răspuns:

Cauta numele desenului pe : 220.ro sau peteava.ro acolo am gasit pentru. fratele meau toate desenele care mi le-a cerut happy DISTRACTIE PLACUTA IN VACANTA sper sa gasesti dar pentru. orice even. cauta acum

| alex040599 a răspuns:

Si eu caut in disperare acest serial.Nu am gasit nimic pe Google si nici pe trorent. Vreau si eu serialul, nu conteaza daca este in engleza sau in romana.

| yeti54 explică:

Desenul animat se numeste " Puppy in my Pocket" am incercat cu ambele site-uri si tot nu am gasit nimic.

| yeti54 explică:

Desenul animat se numeste"Puppy in my Pocket". Eu am incercat ambele site-uri si nu am gasit nimic.

| bogdan_8212 a răspuns:

Hai ma nimeni nu stie unde gasesc serialu? plzmere downloadat? de unde? plz