| Robert131 a întrebat:

Salut! Exista aplicatii ca Netflix gratuite cu subtitrari in romana? De preferat sa mearga pe linux sau android...

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Dacă ar exista o aplicație ca Netflix, nimeni nu ar plăti pentru Netflix. Chestia e că Netflix, chiar merită banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista site-uri cu filme preluate de pe mai multe servicii online, cd-uri, tv sau alte surse. Uite un site:
https://filmeserialeonline.org

| TheGoodDr a răspuns:

Popcorn time si cinema HD. Le iei de pe google nu de pe magazin play

| bekkamanciu a răspuns:

HBO, nu sunt sigura ca au aplicatie dar au site. Prima luna e gratis happy