| Tudy000 a întrebat:

Salut, exista vreun magazin online din Romania in care sa gasesc (merch) cani, tricouri, figurine etc din serialul chinezesc The Untamed/ Mo dao zu si?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In aliexpress gasesti orice, si destul de ieftin (calitate buna). Sa imi zici cand iti ajunge in RO ridici de la posta sau iti vine acasa? Pe wish am auzit ca mergi la posta sa ridici cand ajunge

| Tudy000 explică (pentru mgtow):

Si de pe ali vine tot la posta ce aduce din afara gen, dar mi-e frica sa nu fie ceva rahat de proasta calitate si vine si tarziu, dupa craciun, 28-29 noiembrie cand nici cei ce livreaza nu mai au chef de nimic

| mgtow a răspuns (pentru Tudy000):

Putine probleme am avut cu aliexpress, daca nu era conform expectativelor sau distrus (a fost un T800 stramb) banii au fost returnati nu e problema. In magazine tot ce vezi e luat din aliexpress sau alibaba in cantitati uriase, mai ieftin iesi sa comanzi tu direct decat sa dai tva 20% in ro

| Tudy000 explică (pentru mgtow):

Da,ai cerut refund sa inteleg dar depinde si de la cine cumperi nu?

| mgtow a răspuns (pentru Tudy000):

Ceri poza inainte sa iti livreze sau video sa vezi cum arata

| mgtow a răspuns (pentru Tudy000):

Au asigurare toate comenzile, de-al dracului cumpar din aliexpress din cauza accizelor si magariilor care le inventeaza guvernu asa ies mai ieftin cumparand acolo. Momentan am astea

| Tudy000 explică (pentru mgtow):

Ma daca sunt si de calitate m-ai convins

| mgtow a răspuns (pentru Tudy000):

Robocopu e din japonia 120 lire 20cm 1/6 scala, cautam un T800 dar ma duce la 300 lire )) unu mai bun e mai scumphttps://solarisjapan.com/......skeleton-1 cel mai probabil il cumpar in marimea umana e mai mistohttps://www.collectiblesdirect.co.uk/......plica.html

| Tudy000 explică (pentru mgtow):

2000 de lire boy

| mgtow a răspuns (pentru Tudy000):

E out of stock, e haos )) cati au comandat

| sweetys a răspuns:

Te duci la un centru de personalizat și rezolvi