| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu unde gasesc in Galati sau Romania tricouri cu trupe gen Avenged Sevenfold, Suicide Silence, Cannibal Corpse, Black Veil Brides si Blood On The Dancefloor? In alte tari sunt o multime, pe site-uri merch, dar as vrea sa stiu daca exista si in Romania de cumparat.

4 răspunsuri:
| Fury a răspuns:

Www.bestial.ro
www.cool-senzation.ro
nu cred ca gasesti in magazine, doar de pe net daca vrei

| kikiii_1730 a răspuns:

Buna. pai nu prea gasesti. in piete poate daca ai noroc sau la targuri. ai putea insa sa iti faci un tricou personalizat. sunt o multime de magazine in care ti` le poti face. eu de exemplu am unul cu Michael Jackson.este mult mai original asa deoarece il poti face asa cum vrei tu
succes happy

| Farsot a răspuns:

Prin piete ma faci sa rad...un raspuns stupid ca sa fiu elegant.
sunt si la noi firme de merchandise official ca vad ca stii despre ce e vorba, una din ele beautyofpain.ro Succes ca au si suicide silence si cannibal corpse si alte sute

| Farsot a răspuns:

Salutare www.beautyofpain.ro au ceea ce vrei tu, produse oficiale nu fake-uri