| FairPlay a întrebat:

HP g62 b22sl, imi poate spuna si mie careva cum pot debloca bios, pentru ca nu instala windows xp, acesta vine cu windows 7 preinstalat, iar in bios nu am decat cateva optiuni. nicu_madein93 care vrea sa ma ajute.

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Simplu, actualizare bios.
Succes!

| FairPlay explică (pentru WR104):

Am facut si update bios

| WR104 a răspuns (pentru FairPlay):

Atunci rescriere, pe care nu o poti face tu.
Du-l la service.
Succes!

| emilitalia a răspuns:

Si eu am cumparat un calc cu win 7 instalat.Nu poti sa il deblochezi decat daca mergi cu el la un centru de reparatii calculatoare, sau daca ai ceva prieteni care lucreaza acolo si stiu cum se procedeaza.

| FairPlay explică (pentru emilitalia):

Presupun ca l-ai cumparat din Italia? deoarece laptopu meu este adus din Italia si este editie limitata

| emilitalia a răspuns (pentru FairPlay):

Ai presupus corect si este asa cum am spus eu mai sus. Bafta.