| Negru_Rebeca_2002 a întrebat:

Îmi explică și mie serialul pe scurt Game of Thrones? Mai pe scurt tot ce se întâmpla sau despre ce este vorba. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pe scurt: Mai multe familii se bat pentru putere si de aici sunt lupte, comploturi care sunt si mai interesante cand ajungi sa cunosti personajele, pe urma intervine si supranaturalul.
Varianta lunga:
https://www.starfilme.ro/......e-l-vazut/
Dar iti zic sa te uiti pentru ca este unul dintre cele mai bune seriale facute, n-are cum sa nu-ti placa.

| KillaNoFilla a răspuns:

Si-o trag toti intre ei si apoi se omoara nu mai conteaza ce si cum.

| damnedwolf a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=SVaD8rouJn0
deci aia este cea mai buna descriere iei cateva spoilere dar nu o sa regreti daca nu-ti place ce a zis sala in trailer cauta alt serial

| JustRoby a răspuns:

Mai multe regate se lupta intre ele pentru a avea cea mai mare influenta dintre toti, multe inselaciuni intre familii, si dupa un pericol pentru toata natiunea ii ameninta si incearca sa lucreze impreuna pentru a-l opri. Dar daca-l urmaresti e mult mai ok si mai interesant.