| Jouliete a întrebat:

Va rog stie cineva despre ce este vorba in serialul game of thrones si putin mai detaliat.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sunt mai multe familii care se lupta intre ele pentru a cucerii "Tronul de fier". Este foarte interesant, captivant si complex. Eu sunt pe la jumatatea sezonului 4 si de obicei greu ma tin de seriale pentru ca ma plictisesc repede dar acesta chiar ma atrage si ma face sa vreau sa vad mai mult. Ti-l recomand cu caldura! Te vei indragosti de poveste si de personaje. Vizionare placuta!

| Jouliete explică (pentru Adry05):

Multumesc pentru ca mi-ai spus ca nu prea intelegeam

2 răspunsuri:
| AndreiGelato a răspuns:

Sunt mai multe site-uri care au descrierea serialului structurata frumos, cu imagini s.a.m.d.:
http://cinemil.ro/game-of-thrones-urzeala-tronurilor/