| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi poate spune si mie niste seriale calumea in afara de :the walking dead, fear the walking dead, z nation, 28 Days Later, Izombie gen the walking dead "Dau funda,, Va Multumesc.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

In The Flesh, Helix, The Last Ship, 12 Monkeys, Dominion, Between

| Dumnezue a răspuns:

Incearca Sons of anarchy sau Vikings

| bilaboss1 a răspuns:

Seriale cu zombie

| Sorin278 a răspuns:

Daca te referi la orice serial sau film, este in fiecare vineri de la ora 21-22 pe DIGI WORD o emisiune despre viata, locuri, mistere, (etc.)Ti-o recomand.

| AnaMaria105 a răspuns:

Seriale? Mai degraba ce gen de seriale te intereseaza? happy