| Jtedhajaj a întrebat:

Salut,imi puteti recomanda un serial super, super fain?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Pai iti zic ce imi place mie mult. Poate nu ai vazut ceva de aici.
Prison break care este un serial genial, you si the end of the f world mi-au placut foarte mult, un serial care necesita multa atentie este dark. Este superb serialul, dar poate da batai de cap. Alte seriale super faine sunt toy boy, stranger things, societatea, riverdale, casa de papel, sex education, elite

10 răspunsuri:
| CoCosminn a răspuns:

Game of Thrones

| PyRoMaNc3r a răspuns:

The return of the Hope.

| Legion7X a răspuns:

Sepci ascuțite peaky blinders. Este un serial foarte bun nu te plictisești gen mafie, clanuri interlope, lupte pentru diferite afaceri sau ponturi în care se câstigă mulți bani etc. În fine are nota 8, 8

https://m.imdb.com/title/tt2442560/

https://youtu.be/M-7v9bP10-U un mic trailer

Sau

Dacă te esti interesat de chestii gen crime, cazuri rezolvate, descifrări indici, psihologie criminală în genul lui Sherlock holmes, este Serialul Murdoch Mysteries și asta este foarte bun. Era sau este difuzat în continuare chiar pe Paramount Channel. poate vrei să îl vezi de la capăt pe vreun site.

Acesta are nota 8, 1

https://m.imdb.com/title/tt1091909/

| EliseiDenis18 a răspuns:

La casa de papel

| TotiPtTine a răspuns:

Iti recomand serialul Gangs of London. Este cu Finn Wallace, din Peaky Blinders. Il poti vedea online subtitrat aici: https://subtitratonline.com/seriale/gangs-of-london

| Jtedhajaj explică (pentru CoCosminn):

L.am vazut

| Jtedhajaj explică (pentru Legion7X):

Ceva fantasy stii?

| CoCosminn a răspuns (pentru Jtedhajaj):

Ok
Atunci incearca :
Supernatural
Once upon a time
Charmed
Sau -
The Good Place

| DoroteeaH a răspuns:

Daca ai Netflix, eu super recomand serialul "Anne with an e" ( are subtitrare în romana) și Sherlock Holmes

| Carolina1972 a răspuns:

American horror story
Izombie
Teen wolf(e super)
Vampire diaries
Suleyman magnificul laughing) just kidding