| Bianca_3121 a întrebat:

.imi puteti recomanda vreun serial ENGLEZESC? Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce genuri iti plac. Spre exemplu eu am urmarit cu placere "A Woman of Substance" cunoscut sub numele de "Pretul Succesului".
Mica descriere : Viata unei tinere provinciale, Emma Hart, al carei destin se va schimba in urma unui esec sentimental suferit la 15 ani. Dintr-o ambitie fara margini ea va reusi sa-si depaseasca conditia sociala si sa ajunga una din cele mai bogate femei ale anilor ’80.

| Silviuc69 a răspuns:

Doctor Who

| Irinush30 a răspuns:

Depinde de ce genuri iti plac...dar mie-mi place ALCATRAZ il urmaresc pe vplay..sau poate o sa-ti placa Pretty Little Liars:*