| BogdanFRD a întrebat:

Imi puteti spune niste filme dramatice,triste,despre viata,animale,in afara de filme de dragoste? Sa-mi spuneti filme vazute de voi, nu din auzite ca asa pot cauta si eu pe google.

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Buna! De ce majoritatea sunt filme de dragoste aici? Vrei filme de dragoste? Ca eu am inteles ca nu. laughing Poate gresescthinking Oricum, este imposibil sa nu plangi la filmul Hachiko, ai inima de gheata daca nu plangi. Il recomand 100%, primesc plangerile dupa daca nu ti-a placut. Si incearca sa vezi The Impossible, poate l-ai vazut, poate nu, dar este bun. happy

| BogdanFRD explică (pentru LittleShyDevil):

Hachiko l-am vazut.Nu am plans, dar am fost trist o saptamana dupa ce l-am vizionat.Intr-adevar am spus in afara de filme de dragoste.

4 răspunsuri:
| andrei123145632 a răspuns:

Te poti uita pe Natioan Geographic, sunt povesti cu animale dramatice. Sau un film horror cum ar fi The grudge, are sfarsitul trist.

| Karolina05 a răspuns:

A walk to Remember-o dragoste adevarata filmul e super..., The Vow, London Boulevard, Friends with Benefits, Into the Blue, the first time...pe toate le-am privit sunt minunate, foarte interesante

| Erinush a răspuns:

Marley and me, The last song, Titanic, Remember me.