| Tynnna a întrebat:

Imi recomandati si mie un film dragut? Comedie romantica de preferat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

I Give It A Year (2013)
How To Lose A Guy In 10 Days
13 Going 30
Youth In Revolt
The Holiday
Love Actually
The Proposal
Date Night
Date Movie
Friends With Benefits
Monte Carlo
Midnight In Paris
Serendipity

13 răspunsuri:
| ℜëßëℓå a răspuns:

'Intalnire cu Joe Black'. parca asa se numeawinking

| Tynnna explică (pentru ℜëßëℓå):

Multumesc, l-am vazut tongue

| aRandomIdiot a răspuns:

Bruce Almighty (probabil l-ai vazut)

| ℜëßëℓå a răspuns (pentru Tynnna):

A, atunci stai ca mi-am mai amintit unul: Silver Linings Playbook (chiar trebuie sa il vezi!) si daca vrei mai multe sugestii, pe http://danielurda.ro/comedii-romantice/comedii-romantice-2013/

| FaithGaga a răspuns:

Uita-te la All About Steve este cu Sandra Bullok este comedie romantica, exact asa cum ai cerut happy

| MineaStefan1952 a răspuns:

Baltagu

| lexi21 a răspuns:

Letters to juliet e super fain nu e chiar comedie dar e romantic happy

| GabyG a răspuns:

Home sweet home

| Nucreeed a răspuns:

Me,myself & Irene

| Tynnna explică (pentru aRandomIdiot):

Da, l-am vazut. multumesc!

| Tynnna explică (pentru faramatania):

Multumesc mult!

| faramatania a răspuns (pentru Tynnna):

Pentru puțin! Îți mulțumesc și eu.

| Grimmjow69 a răspuns:

"Hitch" "Bridget Jones" "Love actually" "Serving Sara" "10 things I hate about you" " Mic dejun la Tiffany's" " Sabrina" "October Sky" "Monster-in-law " "Italiana pentru incepatori " " Wimbledon " " Povestea unui cavaler " "How to lose a guy in ten days" "Me, Myself & Irene" "Liar Liar" "Bruce Allmighty" "The Girl in the Caf"