| Tynnna a întrebat:

Imi recomandati si mie un film dragut? Comedie romantica de preferat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

I Give It A Year (2013)
How To Lose A Guy In 10 Days
13 Going 30
Youth In Revolt
The Holiday
Love Actually
The Proposal
Date Night
Date Movie
Friends With Benefits
Monte Carlo
Midnight In Paris
Serendipity

| Tynnna explică (pentru faramatania):

Multumesc mult!

| faramatania a răspuns (pentru Tynnna):

Pentru puțin! Îți mulțumesc și eu.

13 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Me,myself & Irene

| FaithGaga a răspuns:

Uita-te la All About Steve este cu Sandra Bullok este comedie romantica, exact asa cum ai cerut happy

| Grimmjow69 a răspuns:

"Hitch" "Bridget Jones" "Love actually" "Serving Sara" "10 things I hate about you" " Mic dejun la Tiffany's" " Sabrina" "October Sky" "Monster-in-law " "Italiana pentru incepatori " " Wimbledon " " Povestea unui cavaler " "How to lose a guy in ten days" "Me, Myself & Irene" "Liar Liar" "Bruce Allmighty" "The Girl in the Caf"

| GabyG a răspuns:

Home sweet home

| ℜëßëℓå a răspuns:

'Intalnire cu Joe Black'. parca asa se numeawinking

| Tynnna explică (pentru ℜëßëℓå):

Multumesc, l-am vazut tongue

| ℜëßëℓå a răspuns (pentru Tynnna):

A, atunci stai ca mi-am mai amintit unul: Silver Linings Playbook (chiar trebuie sa il vezi!) si daca vrei mai multe sugestii, pe http://danielurda.ro/comedii-romantice/comedii-romantice-2013/

| lexi21 a răspuns:

Letters to juliet e super fain nu e chiar comedie dar e romantic happy

| aRandomIdiot a răspuns:

Bruce Almighty (probabil l-ai vazut)

| Tynnna explică (pentru aRandomIdiot):

Da, l-am vazut. multumesc!

| MineaStefan1952 a răspuns:

Baltagu