| FrateleAndrei a întrebat:

Salut imi spuneti cate un film in care apar:
Florin Piersic;
Pavel Bartoş;
Ştefan Bănică.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Florin Piersic-serilele cu Mărgelatu şi multe altele, Pavel Bartoş a jucat în telenovela Numai Iubirea şi Păcatele Evei + alte filme, Ştefan Bănică tatăl sau Senior (e tatăl probabil că te referi la fiu, Jr.)Filme: Nea Mărin miliardar, De ce trag clopotele, Mitică? şi Ştefan Bănică Jr: Liceeni, Hohoho şi altele.
De asemenea Florin Piersic e mai mult actor, Pavel Bartoş mai mult prezentator tv, Ştefan Bănică e mai mult cântăreţ.
Succes!

| AndrrreaDeea a răspuns:

Florin Piersic-În fiecare zi mi-e dor de tine
Stefan Banica-Liceenii
Pavel Bartos-Ho ho ho

| marian5946 a răspuns:

Florin Piersic-Margelatu
Pavel BArtos & Stefan banica-HOHOHO 1