| StrongHeart a întrebat:

Salut,imi spuneti niste filme bune cu jafuri bancare? Mersi

11 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! The Town (2010), Inside Man (2006). Doar la acestea m-am putut gandi, cu placere happy!

| LoveSleep a răspuns:

"Now You See Me"
L-am vazut acum mult timp, eram cam mic, dar pe atunci mi-a plăcut.
Sau "Focus", e tot în genul.

| lorix a răspuns:

Money Heist. Serial.
Din filme stiu doar ce au zis si ceilalti 2.

| cristimihailov a răspuns:

Sunt multi barbati casatoriti care ar face parte din categoria jafuri bancare... pot sa iti trimita aia ce film doresti tu...

| Superior a răspuns (pentru Celcestietot):

Fix la filmele alea m-am gandit cand am vazut intrebarea.
Recomand pe langa The Bank Job (2010) cu Jason Statham.

| Apokales a răspuns:

Fast Five.

| AndreiCraiova a răspuns:

Iti recomand filmul Stockholm: https://www.imdb.com/title/tt6474040/

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Code 8 (2019), Den of Thieves (2018), Good Time (2017), The Place Beyond the Pines (2012), American Heist, Baby Driver (2017), Stiolen (2012), Flypaper(2011), Going in Style, Three Fugitives...
S-ar putea să iti placă si Man on a ledge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au mai fost menționate, însă le recomand și eu:
Baby Driver (2017)
Now You See Me (2013).

Acestea mi-au placut în mod special:
Donnie Brasco (1997)
How to Steal a Million (1966)
Bonnie and Clyde (1967)

| Celcestietot a răspuns (pentru Superior):

Foarte tare happy. Bun si filmul pe care l-ai recomandat tu.

| Anonim97695333thf a răspuns:

Nu e film, e serial dar are jafuri bancare (La casa de papel)