| GoodDay99 a întrebat:

Salut:* imi spuneti si mie niste filme de dragoste frumoase?

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

In time(foarte bun)

| PrettySmile a răspuns:

The Notebook
P.S. I Love You
A Walk to Remember
Friends with Benefits
What's Your Number?
Good Luck Chuck
The Last Song
Water for Elephants
I Am Number Four
Remember Me
Keith
27 Dresses
50 First Dates
Jeux d'enfants
This Means War
Beastly

| AriAnA25 a răspuns:

Jurnalul lui Bridget Jones
Notebook
Pe aripile vantului
Sper sa iti Placa daca da Fundawinking

| GoodDay99 explică:

Multumesc frumoos tuturor:* cine consderati ca merita funda? cine zice primul 'eu' ii dau funda alta varianta nu am pentru ca nu pot sa ma decid va multumesc mult inca odata:*

| GoodDay99 explică:

Multumesc mult tuturor:* acum nu stiu cui sa ii dau funda asa ca facem asa: cine zice primul 'eu' acela va primi funda scuze dar nu stiu cum sa fac altfel multumesc din nou:*

| printesschristine a răspuns:

Buna,sper sa iti placa:Love Actually; Sleepless in Seattle; Ghost; When Harry Met Sally; Don Juan de Marco; Notebook; A Walk to Remember; Paris, je t’aime; Shakespeare in love; Someone like you; Notting Hill; A Good Year; Music and Lyrics; Bridget Jones’s Diary; 10 things I hate about you; Stardust; How to lose a guy in 10 days; P.S. I Love You; 50 first dates; Serendipity!:*:*

| Maddalina17 a răspuns:

A walk to remember & The notebook sunt filmele mele preferate de dragoste si ti le recomand si tie! Merita vazute!:*