| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la jurnalele vampirilor.
1.Voi cu cine ati vrea sa ramana Elena?
2.Cu cine credeti ca va ramane?

5 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

1 Logic ca, cu frumosu` de Damon:X 2. Cred ca cu Damon pentru. ca am auzit ca va ramane insarcinata chiar daca vampirii nu pot sau nu mai stiu cum era happy Dar chiar daca nu e asa tot cu Damon Vreau:X

| WildLatte a răspuns:

As vrea sa ramana cu Damon, dar ca o sa ramana cu Stefan.

| TPU3455353576 a răspuns:

Eu vreau sa ramina cu Stefan nu stiu de ce dar mai mult imi place de el decit de deimon funda?

| VampireCrisz a răspuns:

Damon clarrr :X:X:X sa speram ca o sa ramana cu el... dar de fapt ce ne pasa noua ca oricum cu el in realtate

| Alexandraa0 a răspuns:

Cu Damon :X:X:X vreau sa ramana, dar cred ca la sf o sa ramana cu Stefan, pt.ca si la sfarsitul sez 3 ea tot pe el il alege!