| anonim_4396 a întrebat:

Salut,intrebarea mea este in legatura cu filmul placinta america ( mai bine zic serial )
1.Cate episoade din placinta americana sunt? ( exemplu 7, 8,9 )
2. Daca se poate dati-mi o lista cu fiecare episod si numele lui specific exemplu : Placinta americana 5 : Cursa in pielea goala sau Placinta americana 7 :Cartea Dragostei

Multumesc

Răspuns Câştigător
| AndreiBolos a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/American_Pie_%28series%29 Tot ce vrei sa stii. Funda?

2 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

American Pie 1, American Pie 2, Amercan Wedding ( 3 ), American Pie - tabara de muzica (4 ), Cursa in pielea goala ( 5 ), Fratia Beta ( 6 ), Cartea dragostei ( 7 ) si ultimul, de anul asta, American Reunion ( 8 )

| CrazyTeenager a răspuns:

Mai este si Reuniunea.