| FaraNumePls a întrebat:

M-am uitat de curând la filmul acela The babysitter (2017). Mi-a plăcut ideea filmului. Ce filme de genul mai exista? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si eu l-am vazut chiar ca a fost fain, nu ma asteptam la asa ceva, de fel nu citesc descrierea filmului
http://moremovieslike.com/movies-like-babysitter/

| FaraNumePls explică (pentru RAY):

Nici eu nu prea citesc descrierea filmelor. De obicei mă uit la reclamă. Dacă îmi place reclama o să mă uit și la film laughing
Dar uneori nu înțeleg prea bine ce se întâmplă în reclama filmului (mai ales atunci când nu am subtitrare laughing )
De exemplu la filmul asta (The babysitter) din reclamă n-am înțeles de ce blonda a omorât sărmanul om laughing abia după ce m-am uitat la film mi-a picat fisa laughing

1 răspuns: