| Enake a întrebat:

Mai stiti desenul Power Rangers Forta Mistica,vreau si eu sa vad ultimele episoade,alea in care ei au fost uitati de toata lumea si toata lumea era sub intuneric,deoarece pisica aia care indeplinea dorinte i-a indeplinit dorinta lui ala rau, am uitat cum il cheama.

5 răspunsuri:
| Enake explică:

Nu merge, zice ca PeTeava a incalcat termenii etc.

| maruta2003 a răspuns:

Pe trilulilu.ro bagi Power Rangers Forta Mistica si iti va da toate episoadele. Pe cel rau il cheama Imperius iar episoadele pe care le cauti sunt Dorinta intunecara part.1, 2 si3

| Bielive_Justin_1990 a răspuns:

Da il cheama chorag