| TheLOST a întrebat:

Salut mai,TPU-le! Uite caut de mult timp un canal de desene animate avea pe el niste desene asa:parca era unu cu sonic,mai era unu cu un catel si o fata si unchiul la fata aia era detectiv si detectivul avea o masiab daia smechera,mai era un desen cu o echipa de salvare care salva pe cineva sau ceva si la sfarsit iti spunea cum trebuie sa te feresti de lucrul ala si mai are un desen mai special cu un preistoric care e ajutat de niste adolescenti sa devina modern, in locul la canalul asta e acum Ginx ala cu gaming si am Dolce
Sper ca toate informatiile astaea te vor ajuta ☺ cum se num canalul?
Si poti sami mai spui te rog cum se da funda
(Sunt nou pe aici)

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, canalul acela probabil era Jetix sau Foxkids, funda se da dupa ce ai primit un raspuns care consideri ca te-a ajutat cel mai mult.
Sa ai o zi placuta!

1 răspuns:
| TheLOST explică:

Multumesc mult!