| SofiaDalinda a întrebat:

Era un canal de desene animate. Când era Minimax și noaptea era alt canal...Cum se numea canalul acela?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Păi eu știu că era tot Minimax-ul, dar dădea animeuri seara de la 20:00. Asta era acum mult timp.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A+ se numea

| Catrice a răspuns:

Tot Minimaxul era, numai ca la acea vreme seara după 10 parca devenea Animax.

| Plato a răspuns:

Animax cred.

| Ionut231312 a răspuns:

Animax

| Gabriel2424 a răspuns:

Mai tin minte ce stateam sa vad Cubix ala cu robotul din bucatele.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Animax. God.cât îl adoram. De ce nu mai exista?crying

| Protegent a răspuns (pentru MariaEcaterina99Y):

Pentru ca cei de la SONY au incheiat contractul cu cei de la Minimax.

| MariaEcaterina99Y a răspuns (pentru Protegent):

Ce naspa

| qVlad12 a răspuns:

Animax se numea